Hakkımızda

Biz Kimiz? , Calsera Nedir? & Önemi

Biz Kimiz? (Sitemiz 27 NİSAN 2024 TARİHİNDE GÜNCELLENMİŞTİR) 

Alkan Turizm Madencilik ve Gıda Sanayi Dış Ticaret Ltd. Şirketi 2015 yılında Calsera markasını bugüne kadar kullanılagelmiş surfsera / vegisafe / calceramics olarak bilinen ürünü Türkiye ve çevresindeki ülkeler için kolay söylenebilen bir isim olarak gün yüzüne çıkarmıştır. Arukan markası altında doğan bu marka Japonyadan ithal ettiği ve bilimsel ismi olan Kalsine Kavkı Kalsiyumu (istiridye tozu) ile 21. Yüzyıl mucizesini Türkiye ve çevre ülkelere sunmaktadır. Diğer istiridye tozlarından tamamen farklıdır. Sadece bu sitede belirtilen yetkili yerlerden tedarik edilebilir. Taklit veya sahte ürünlerden mutlaka kaçının.

 

21. YÜZYIL MUCİZESİ/PESTİSİT TEMİZLEYİCİ

Sağlık insanoğlunun yüzyıllar boyunca elde etmek ve sürdürebilirliğini sağlamak için en çok çabaladığı değerdir. Günümüz dünyasında gelişen teknolojinin de etkisiyle sağlığı olumsuz yönde etkileyen onlarca etkenden sonra sağlıklı beslenmek ve sağlıklı yaşamak güç konuma gelmektedir. Bu durumda Japon mucizesi ve dünya denizlerinin insanoğluna rağmen hala temiz kalmasını sağlayan Calsera’ yı Türkiye ve çevre ülkelerine sunmanın gururunu yaşıyoruz.

2016 yılında açtığımız resmi facebook ( www.facebook.com/calsera2016 ) ve (www.instagram.com/calseram ) sayfalarımızda detaylı çalışmaları takip edebilirsiniz.

İrtibat ve SİPARİŞ için +90-533-506 6006 telefon ve whatsapp hattını arayabilirsiniz. 

Calsera

Calsera

Calsera
FDA Onaylı calsera Japonya Sağlık ve Refah Bakanlığı tarafından 158 sıra numarası ile gıda katkı maddesi olarak onaylıdır.
Tüm listeye ulaşmak için tıklayınız.
 
Ürün siparişi vermek, hemen kullanmaya başlamak ister misiniz?